Основні положення трудового договору (контракту)

Дивитись файл

Термін дії договору: мінімальний термін дії договору 1 рік, з можливістю пролонгування на термін до 5 років. Початком трудової діяльності вважається дата прибуття працівника до Ізраїлю.
Роботодавець є компанією з пошуку трудових ресурсів, яка має відповідну ліцензію в Ізраїлі, та якій дозволяється винаймати іноземних робітників-будівельників для виконання будівельних робіт для отримувачів робіт, що є ліцензованими будівельними підрядниками;

Заробітна плата: мінімальна заробітна плата – 5 200 ізраїльських шекелів за 182 годин місячної норми робочого часу (обмінний курс станом на 24.04.2018 становить 3,56 шекелів до дол. США).

Понаднормова праця (мінімум 29 годин робочого часу в місяць) оплачується додатково.

За кожну понаднормову годину праці працівник буде отримувати додаткову суму до основної суми відповідно до кількості фактично відпрацьованих годин - 125% від своєї звичайної погодинної ставки за перші дві години роботи понад норми і 150% за кожну додаткову годину.

Крім вищезазначеної заробітної плати, кадровий підрядник буде вносити щомісячний депозит у розмірі 700 шекелів на банківський рахунок на ім’я працівника (рахунок зберігається PIBA). Ця сума буде зарахована працівнику як вихідна допомога по закінченню терміну дії офіційного контракту. Працівник може зняти кошти, накопичені на законних підставах на його імя на депозитному рахунку і назавжди залишити Ізраїль.

Якщо працівник не залишить Ізраїль в установлений термін без поважних причин, він буде позбавлений пропорційної частини суми за кожний місяць затримки в Ізраїлі; після 6 місяців затримки, працівник втратить повну суму.

Кошти на оздоровлення

Працівник має право отримати кошти на оздоровлення після закінчення одного року роботи (на цей час складає 371 шекель на день).

Розмір щорічної суми залежить від періоду роботи працівника:

  • 6 днів на рік за перший та другий роки працевлаштування.
  • 8 днів на рік за третій та четвертий роки працевлаштування
Щорічна відпустка

Тривалість визначається періодом працевлаштування таким чином:

У перший і другий роки - 12 днів при шестиденному робочому тижні і 10 днів при п'ятиденному робочому тижні.

У третій рік - 13 днів при шестиденному робочому тижні і 11 днів при п'ятиденному робочому тижні.

Умови проживання: кадровий підрядник забезпечує відповідне розміщення працівника, якого він працевлаштовує (місце для сну розміром щонайменше 4 метри для кожного працівника у кімнаті для шести осіб, шафа та ліжко для кожного працівника, опалення та вентиляція, світло та електричні розетки у кожній кімнаті, холодна та гаряча вода в умивальних кімнатах, кухня та душ, раковини, лічильники, кухонні шафи, плита, холодильник, стіл та стільці, пральна машина, вогнегасник). Розміщення може бути у житлових причепах, а ліжка можуть бути двоярусними.

Кадровий підрядник може відраховувати місячну суму із заробітної плати працівника за розміщення та відповідні витрати. Ця сума залежить від географічної місцевості в Ізраїлі, де працівник проживає, та щороку оновлюється.

Максимально дозволене відрахування (станом на 2017 р.)

ТериторіяСума (шекелі)
Єрусалим405,05
Тель-Авів460,58
Хайфа307,08
Центр307,08
Південь272,98
Північ251,17

Роботодавець може щомісяця відраховувати 91,99 шекеля (або іншу суму, оновлену згідно із законом) із заробітної плати працівника за додаткові витрати (електроенергія, вода тощо).

Відрахування податку на прибуток: Роботодавець відраховує із заробітної плати працівника платежі з податку на прибуток залежно від особистого статусу працівника, і перераховує ці платежі до податкових органів Держави Ізраїль (зараз – близько 10%).

Медичне страхування: кадровий підрядник зобов’язаний забезпечити працівника, якого він працевлаштовує, приватним медичним страхуванням на період зайнятості.

Він має надати стислу інформацію щодо страхового полісу мовою, яку розуміє працівник.

Страховий підрядник може відраховувати щомісячно суму, яка не перевищує приблизно 123,24 шекеля із заробітної плати для покриття частини вартості медичного страхування.

Соціальний захист працівників: українські працівники, працевлаштовані в Ізраїлі, користуються рівними правами, як і місцеві працівники відповідно до ізраїльського законодавства та Імплементаційоного протоколу, включаючи дні відпустки, лікарняний, виплати на оздоровлення та інші, що буде відображено в трудовому договорі.

Для мобільних:

  +38 (050) 452 99 00
  +38 (067) 452 99 00
  +38 (093) 452 99 00

(Багатоканальний)

  +38 (044) 200 0 900 

Поштова адреса:

  info@goodwork.org.ua

Запитайте у нас!

Отримати консультацію

Якщо у Вас виникли питання стосовно наших вакансій, запитайте фахівця:

×